Szkolenie behawioralne

Konsultacje behawioralne

Zdarza się że zachowanie psa bardzo nas martwi, pojawiają się sytuacje z którymi nie jesteśmy się wstanie sami już sobie poradzić, najczęściej są to zachowania utrudniające życie nie tylko właścicielowi, ale również psu. Konsultacja behawioralna jest spotkaniem u właściciela podczas którego skupiamy się na długiej rozmowie i układamy plan pracy z psem.

Najczęściej zachowania te dotyczą :

Na spotkaniu zależy mi aby dowiedzieć się jak najwięcej o historii psa, problemach z którymi aktualnie lub w przeszłości musiał mierzyć, robimy szczegółowy wywiad, wychodzimy na spacer po waszej okolicy. Na jego podstawie i obserwacji zachowania psa tworzymy plan pracy. Po spotkaniu jesteśmy w kontakcie i w razie czego korygujemy aktualny plan i ćwiczenia czy dobieramy odpowiedni program pod dalszą pracę – jeśli rozpoczynacie po konsultacji dalsze szkolenie w ramach pełnego pakietu koszt konsultacji odejmuje się od kosztu wybranego kursu. 

Spotkanie trwa ok 1 h.

Koszt konsultacji behawioralnej – 180zł

Koszt następnych wizyt jeśli są wymagane – 120zł

Wizyta przed pojawieniem się psa w domu

Każdy początkowy właściciel psa zastanawia się jak przygotować się na nowego członka rodziny, nie raz przeglądamy Internet w poszukiwaniu wiedzy i jakiś wskazówek. Jeśli jednak chcemy być pewni jaka jest aktualna wiedza na temat szkolenia, poznać zachowanie psów, komunikacje i najczęstsze problemy które mogą się przydarzyć po zakupie/adopcji psa zapraszam na zajęcia z poznania psiego świata. Pomagam w wyborze i dopasowaniu rasy, psa z wybranej już hodowli, również przy adopcjach psów ze schroniska aby był jak najlepiej dopasowany do waszej rodziny. Na spotkaniu zbieram wywiad który może pomóc w dobrym dopasowaniu rodziny i przyszłego psa , zabezpieczyć mieszkanie przed pojawieniem się szczeniaka itp. Zajęcia trwają ok 1,5h.

Koszt warsztatów : 150zł