Szkolenie szczeniąt Etap 1
6 spotkań

Szkolenie szczeniaków podzielone mamy na dwa etapy, odpowiednio dopasowane do ich wieku. Głównym założeniem jest nauczenie się odpowiedniej relacji z psem, wypracowanie zaufania oraz zapobieganie problemom które mogą pojawić się w późniejszym etapie.

Etap pierwszy przeznaczony jest dla psów w wieku od 10 tygodnia do 5 miesiąca życia.

Kurs obejmuje :

  • Wizytę domową na której możemy omówić najczęstsze problemy występujące  w pierwszych tygodniach życia z psem
  • Spotkanie indywidualne w obcym miejscu pomagające ocenić charakter psa
  • 3 spotkaniach grupowych z innymi psami – szczeniaki na zajęciach nie są puszczane do luźnego biegania, głównie skupiamy się na poprawnym odwołaniu, spacerach równoległych
  • Zajęcia socjalizacyjne

Istnieje możliwość dodatkowego spotkania jeszcze przed odbiorem szczeniaka w celu dobrania odpowiednich akcesoriów szkoleniowych, czy przeprowadzeniu konsultacji pomagającej w przygotowaniu się na malucha.

Czego będziemy się uczyć :

Cena szkolenia : 550zł.

Etap 2
6 spotkań

W dalszej części szkolenia skupiamy się już na większej pracy nad komendami przydatnymi w życiu codziennym, utrwalamy poznane zachowania oraz wprowadzamy więcej rozproszeń w życie psiaka. 

Szkolenie dla psów od 5 do 9 miesiąca. W tym czasie pies zaczyna wchodzić w okres lęku, a później dojrzewania, a więc bardzo ważne aby skupić się na odpowiednim wsparciu naszego psa, zaczyna się etap oddalania od właściciela i większego eksplorowania otoczenia. 

  • W przypadku psów które nie były na etapie 1 zaczynamy zajęcia od wizyty domowej ( w przypadku kontynuacji zajęć działamy od razu w terenie)
  • 3 spotkania indywidualne
  • 3 spotkania grupowe

Cena szkolenia : 550zł.

W przypadku zakupu pełnego pakietu dwóch etapów cena wynosi 900 zł