Podstawy posłuszeństwa

Kurs przeznaczony dla psów powyżej 6 miesiąca życia. Na podstawach posłuszeństwa zapoznajemy psa z podstawowymi komendami, sygnałami zwalniającymi, zabawą i wyzwaniami dnia codziennego. Dużą uwagę przywiązuje do przekazania wam wiedzy potrzebnej do zrozumienia swojego psa, co jest kluczem do poprawnej i dobrej komunikacji. 

Zajęcia odbywają się w formie indywidualnej – pomagają rozwiązać indywidualne problemy każdego psa oraz zrozumieć w jaki sposób nasze psy się z nami komunikują.

Kurs składa się z 8 spotkań :

  •  Kurs rozpoczynamy spotkaniem na terenie szkoleniowym w Lędzinach ulica Wiosenna 2 gdzie mam możliwość poznać psa, omówić problemy które się pojawiają, stworzyć plan z którym będziemy pracować.
  • Zajęcia trwają zazwyczaj od 1 miesiąca do 3 miesięcy w zależności od intensywności spotkań i waszego zaangażowania (możliwość dwóch spotkań w tygodniu)
  • Jeśli pies ma problemy z innymi psami istnieje możliwość spotkań w maksymalnie 2 psy oraz nauką odczytywania komunikatów jakie pies wysyła do nas w sytuacjach stresujących.

Szkolenie z podstaw posłuszeństwa obejmuje :

Cena szkolenia : 900zł

Rozszerzone podstawy posłuszeństwa oraz terapia psów agresywnych

Kurs przeznaczony dla psów po podstawach posłuszeństwa lub psim przedszkolu, możliwość rozpoczęcia kursu z rozszerzonych podstaw bez wcześniejszego szkolenia w naszej szkole w przypadku psów z dużymi problemami z agresją czy na wyższym poziomie zaawansowania. 

Zajęcia rozpoczyna konsultacja w Lędzinach na naszym placu szkoleniowym, wprowadzamy pracę przy innych psach i ludziach. Część zajęć odbywa się w warunkach spokojnych, ale również wprowadzamy pracę w warunkach miejskich. Celem zajęć jest utrwalenie wiadomości zdobytych na poprzednich kursach oraz większa współpraca w warunkach miejskich. Szkolenie obejmuje również wstęp do psich sportów takich jak Obedience, Agility, Nose work.  

Kurs zawiera 12 spotkań

Kurs ten jest również kursem teraputycznych przy psach lękowych, agresywnych do innych psów, ludzi. Zawiera elementy sportowe pomocne w rozładowaniu psa, spacery miejskie, równoległe. Możliwość dopasowania kursu pod wasze potrzeby. Czas trwania kursu zależy od waszej dyspozycji. Kursy indywidualne umawiamy z lekcji na lekcje.  

 

Plan kursu:

Cena szkolenia 1200zł