Komunikacja między psami

Główny problem z jakim zgłaszają się właściciele psów na szkolenie. 

Kurs ten przeznaczony jest dla wszystkich psów, w każdym wieku, dla każdego właściciela który chce nauczyć się czytać swojego psa, poznać jego strategie radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Spojrzeć na psa z zupełnie inne strony – czysto behawioralnej. Nauczymy się jak wygląda komunikacja naszych psów, kiedy reagować, kiedy wspierać, pochwalić, jak rozładować napięcie w spotkaniach z innymi psami, jak sprawić aby psy zaczęły się ze sobą dogadywać, tolerować czy nie zwracać na siebie uwagi.

Szkolenie będzie opierało się na spotkaniach z odpowiednimi psami w terenie, na spacerach równoległych, ogrodzonym placu, jak i przez płot, podczas zajęc spotkania będą nagrywane, nabierząco komentowane, będziemy wybierać najlepsze strategie i utrwalać je w psach. Będziemy pozwalać im na komunikacje w sposób który potarfią najlepiej i tym samym podnosić ich pewność siebie. 

Ma to ogromne znaczenie w budowaniu prawidłowej relacji i zrozumieniu swojego psa. 

Szkolenie prowadzone w dwóch formach :

  • Całodzienne warsztaty przy odpowiedniej ilości chętnych osób, ogłaszane na naszej stronie na facebooku. Warsztaty trwają 8 h, podczas nich każdy pies ma dobranego towarzysza do komunikacji, jedna sesja trwa ok 15 min – 3 sesje przy 10 psach, nagrywamy, omawiamy co wydarzyło się na placu i jak poprawić następne wejście psa, w przypadku psów agresywnych praca na dystansie i stopniowe zmniejszanie odległości kiedy pies będzie tego chciał. Możliwe że nie które psy nie spotkają się po jednej stronie ogrodzenia na danych warsztatch – tak na prawde wszystko zależy od nich samych 🙂  – dostęp do nagrań z warszatów dla chętnych
  • Spotkania skupiające się na maksymalnie dwóch psach w ciągu jednej godziny 

Cena zajęć :

Warsztaty całodzienne 200 zł

Zajęcia godzinne : 85 zł 

Psie sztuczki

Kurs skierwany na naukę sztuczek oraz rozwijanie świadomości psiego ciała. 

Wydaje nam się to zbędną umiejętnością, ale każda rzecz którą nauczycie swojego psa zwiększa z nim relacje, pomaga rozwinąć świadomość ciała, która przydaję się nawet podczas zwykłych spacerów, uczy jak można się poruszać, jest początkiem do dobrej rozgrzewki przed aktywnością oraz zaspokaja chęć nauki i pracy umysłowej u psa.  

Kurs podzielony na warsztaty oraz zajęcia indywidualne :

  • Warszaty całodzienne – kilka sesji dla jednego psa, uczymy nowych rzeczy, pies ma przerwe,a  ten czas możemy wykorzystać aby zobaczyć jak inny pies uczy się innej sztuczki i docelowo wykorzystać ją do nauki naszego psa. 
  • Zajęcia indywidualne skierowane tylko na naukę naszego psa i rozwiajniu go w temacie sztuczek
  • Sami dobieracie jakich sztuczek chcecie się nauczyć z listy którą dostajacie ode mnie na email